FULBAT

Skútre ako nezastaviteľní králi miest, prekvitajú vo všetkých najväčších metropolách. Na splnenie tejto potreby mestskej mobility ponúka Fulbat široký sortiment batérií pre skútre a motocykle: SUCHÉ | MF | GEL | LÍTIUM (LiFePO4). Batérie FULBAT pre motory od 50 ccm až po maxi skútre boli navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky na spoľahlivosť a výkon, ktoré si vyžaduje ich každodenné používanie.
 
Značka FULBAT poskytuje kvalitné, výkonné a spoľahlivé riešenia batérií! FULBAT, spoločnosť so sídlom vo Francúzsku, je vedúcou silou v predaji s batériami, ktorá je súčasťou trhu náhradných dielov aj trhov OEM. Spoločnosť bola založená v roku 2005 a neustále sa vyvíja, vyrába, uvádza na trh a predáva olovené batérie, ako aj lítium-iónové batérie a nabíjačky batérií a mnohé súvisiace doplnky. S technickými znalosťami a skúsenosťami je FULBAT schopní navrhnúť nové inovatívne riešenia batérií, aby splnili očakávania súčasných zákazníkov. Ponúkajú vyčerpávajúci program štartovacích batérií, priemyselných batérií a batérií Motive Power, ktorý pokrýva celý rad v segmente. Celý rad štartovacích batérií je navrhnutý tak, aby pokryl všetky požiadavky v oblasti poweršportu: motocykel, skúter, ATV, SSV/UTV, vodné skútre, snežné skútre a tiež sa hodí pre všetku záradnú techniku ako npr. kosačka s pojazdom, robotická kosačka….

 

FULBAT

FLTK01 LiFePO4

Batéria FLTK01 je súčasťou nášho radu LiFePO4. Táto 12,8V 24Wh batéria vybavená integrovaným testerom batérie zaistí extrémny štartovací výkon, veľmi nízke samovybíjanie a extrémnu životnosť cyklu v bezpečnejších podmienkach. Batéria FLTK01 pripravená na použitie a ultraľahká koncepcia je...