Spoločnosť Kwan Yang Motor (známa od roku 1992 ako KYMCO, jeden z popredných výrobcov skútrov ) vznikla v Kaohsiungu, v Taiwane, v roku 1963 ako dcérska spoločnosť japonskej firmy Honda Motor. Od samého začiatku kládlo KYMCO najvyšší dôraz na kvalitu svojich výrobkov, medzi ktoré patria i skútre, alebo štvorkolky. Počas svojej dlhoročnej histórie založilo KYMCO množstvo výrobných zariadení v Taiwane, Číne, Indonézií a ďalších ázijských krajinách. Jeho celková produkcia momentálne dosahuje vyše 6 miliónov kusov 2- a 4-kolesových vozidiel. Vďaka týmto pozoruhodným výsledkom môžeme pokojne tvrdiť, že KYMCO prispelo nemalou časťou k rozvoju priemyselnej základne v Taiwane.

KYMCO môže byť hrdé na svoju viac ako 35-ročnú históriu výroby skútrov, motocyklov a ATV štvorkoliek. Veľký výber modelov siaha od vozidiel s obsahom motora 50cm 3 až po 700 cm3. Široká škála modelov, ktoré ponúka KYMCO, patrí medzi jednu z najväčších v kategórií 50cm 3 , momentálne dostupných na trhu. Nie je teda náhoda, že sa KYMCO považuje za jedného z hlavných svetových výrobcov motocyklov a skútrov.
"Najlepší z najlepších" (kvalita nie je náhodou) - tento slogan vyjadruje úsilie, ktoré KYMCO investuje do všetkých zložiek výrobného programu, počnúc výskumom a vývojom až po výrobu, servis a predaj. KYMCO je držiteľom certifikátov ISO 9001 a ISO 13485, ktoré zaručujú celkovú vysokú kvalitu výrobkov.

 

 

Všetky nizšie uvedené skútre KYMCO je možné zakúpiť v našej predajni aj v sezóne 2020, prípadne ak ich nemáme na predajni tak ich je možné objednať.

Skútre Kymco 550 ccm

Skúter Kymco AK 550i ABS, Euro 4, cena 10 799.00- €, po zľave v aktuálnej akcii 9 990.00- €

LIMITOVANÁ AKCIA - akciová cena: Zľava na skúter : 810,00-€ + darček kymco batoh zdarma   AK 550i ABS...