Skútre KYMCO najazdili v posledných 50tich rokoch dohromady viac ako 1 miliardu kilometrov vo viac ako 100 krajinách sveta. Nazbierané skúsenosti a znalosti z celého polstoročia značky KYMCO sa teraz zúročili vo vývoji špičkového modelu KYMCO AK 550 do posledného detailu.
Vzrušujúce vzhľad vďaka agresívnej prednej maske a markantnému dizajnu.
Otvorený hnací remeň a dvojvalcový vysoko výkonný motor pre plynulú a rýchlu dodávku energie. Šikmo hore vedený výfuk vydáva vzrušujúci zvuk spolu s výrazom športového motocykla. Nízko položené ťažisko a ideálne rozloženie hmotnosti pre optimálnu manipuláciu. Inteligentný, plne digitálny displej kokpitu a kontrola všetkých dôležitých informácií, ako je napríklad tlak vzduchu v pneumatikách alebo vyhrievané rukoväte. Rám vyrobený z hliníka pre nízku hmotnosť a vysokú tuhosť. Aerodynamická kapotáž a starostlivo tvarovaný veterný štítok pre nízky odpor vzduchu. Nízke sedlo pre rôzne veľkosti vodičov a polohy sedenia.
Predné aj zadné svetlá s technológiou LED pre zvýšenú bezpečnosť a viditeľnosť za tmy.

 

Skútre Kymco 550 ccm

Skúter Kymco AK 550i ABS, Euro 4, cena 10 799.00- €, po zľave 10 499.00- €

LIMITOVANÁ AKCIA - zahrnuté v cene: + kufor SHAD SH 48 titan zdarma + nosič horného kufra zdarma + kufore bočné SHAD SH 36 titan zdarma + nosič bočných kufrov zdarma Zľava na skúter : 200,00-€ Doplnky v hodnote : 1000,00-€ zdarma Celkom ušetríte : 1200,00-€ + darček kymco batoh...